Arkiva

Atlantico Sunlounger – Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Elegante, e hijshme, minimaliste dhe shumëngjyrëshe: Atlantico është një mobilje dedikuar diellit, një koleksion i ri shezlongësh nga Almex Contract Furniture. Ky koleksion ka një formë ergonomike që përshtatet në mënyrë uniforme dhe fleksibile me peshën e trupit. Karakterizuar nga një dizajn linear, Atlantico është një karrige dielli me kornizë me fije xhami dhe copë me vetajërosje.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”12479″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Eshtë stili i sofistikuar ai që nxjerr në pah format e rrumbullakosura të Altantico-s që janë plotësisht pa skaje të mprehta.
Ky shezlong italian është bërë nga polipropileni i cilësisë së lartë, i cili është rezistent ndaj rrezeve UV dhe prodhohet sipas një procesi që respekton mjedisin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12478″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_single_image image=”12477″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: nardioutdoor.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment