Arkiva

Acquamarina Chair – Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Relaksuese, e palosshme dhe lehtësisht e transportueshme: Acquamarina është një karrige për ambjente të jashtme nga Almex Contrat Furniture, e cila karakterizohet nga një mbështetëse me dizajn modern me vrima dhe e lartë. Mbështetësja e karriges mund të pozicionohet në katër kënde të ndryshme duke krijuar rehatinë e nevojshme.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”12772″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Stili me vrima i karriges i shton asaj karakter dhe funksionalisht shërbejnë për largimin e ujërave të shiut. Mbështetësja e kokës përbëhet nga një strukturë gome që është gjysmë e ngurtë, por mjaftueshëm e butë për tu përthyer. Prodhuar në Itali nga polipropileni dhe fije xhami rezistente ndaj motit, e gjithë karrigia është e palosshme për ruajtjen e saj gjatë periudhës së dimrit ose gjatë transportimit.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12773″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_single_image image=”12771″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: nardioutdoor.com & bydezignfurniture.co.nz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]